• Air bank | pobočky a bankomaty


I banku můžete mít rádi.


cgaff_lp_hc_b_728x90.jpg

Tři měsíce na zkoušku.

Ano, je to pravda. První tři měsíce od založení účtu máte opravdu vše zdarma, máte možnost si vše vyzkoušet aniž by jste zaplatili jedinou korunu.

Platíte jen když jste spokojeni.

Jednoduše nemusíte platit když se cítíte nespokojeni. V praxi to funguje tak, že si vedle poplatku kliknete na ikonku popelnice, napíšete důvod a poplatek si necháte vrátit.

Na pobočku bez omezení.

Jestliže budete chtít do banky jet například na kole, klidně to lze. Air bank Vám nenařídí jak se do banky dostat. Jednoduše přijďte tak jak chcete.


Pobočky a bankomaty

Air bank se rychle rozrůstá a s tím souvisí i počet nových poboček, které neustále přibývají. S tím se samozřejmě zvyšuje i počet klientů a to je hlavní priorita Air bank. Pro upřesnění nejde přeci jen o kvantitu ale především o kvalitu, takže je personál poboček velmi dobře proškolen a k zákazníkům se chová velmi přátelsky a profesionálně. Teď k samotným pobočkám. K dnešnímu dni jich je sedmnáct a to v Praze, Plzni, Brně, Ostravě, Pardubicích, Zlíně, Liberci a Českých Budějovicích. V plánu je otevření pobočky i v Olomouci a Ústí na Labem. Nejvíce poboček je v Praze a celkem sedm. Ve Vodičkově ulici, v Palladiu, na Andělu, V Letňanech, v Galerii Harfa, v Dejvicích a nákupním centru Eden. Následuje Brno, Ostrava a Plzeň kde je po dvou pobočkách.

V každé z poboček naleznete bankomat a co je zajímavé a poprvé k vidění v České Republice, tak Air bank přišla jako první s takzvanými "vkladomaty". Jelikož na žádné z poboček nenaleznete pokladnu, máte možnost využít vkladomat. Je to jakýsi bankomat ale peníze do něj lze vkládat, které se posléze připisují na Váš účet.

cgaff_lp_p_b_336x280.jpg

Sponzorované odkazy:

Servis24 přihlášení na účet nebylo nikdy jednodušší. Servis24 přihlášení na účet z mobilního telefonu je velice snadné. Servis24 internetbanking je služba České spořitelny. Za Zuno stojí silná rakouská banka Raiffeisen. Hypoteční banka je banka zaměřená výhradně na poskytování hypotečních úvěrů. KB.cz je skvělá velká banka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací Air Bank a mají pouze informativní charakter.